Hizmet sektörünün en prestijli üyesi olan oteller,doğal olarak her zaman sektörde farklı bir yere sahip olmuş ve bir çok işletmeye öncülük etmişlerdir.Otelciler herhangi bir sektöre girdiklerinde alışık oldukları disiplin,kuralcı yapıları,her türlü zorlu şartlardaki çalışma ortamına alışık olmalarından dolayı mutlak başarıyı yakalar ve girdikleri her sektöre değişik ve kurumsal bir bakış açısı getirirler.


Bundan yola çıkarak yiyecek içecek alanında uzun yıllarda edinmiş olduğumuz tecrübemizi KAHRAMANMARAŞ'ımızın DOĞAL ve TAZE ürünleri ile harmanlayarak siz değerli konuklarımıza ulaştırmayı ve bu lezzetlerden mahrum bırakmamayı kendimize misyon edindik.
 
Kahramanmaraş'taki 120 odalı ve dört yıldızlı otelimizde son teknoloji ile geleneksel lezzetlerde,maksimum hijyenik şartlarda ve alanındaki en iyi ustalar ile hazırladığımız taptaze tatlılar 1800 metre yükseklikte doğal koşullarda yaşayan, hiç bir kimyasalın ulaşamadığı otlarla beslenen ve anne sütüne en yakın süt olan Keçi sütünden hazırlanmış Meşhur Maraş dondurmaları artık sizlerle buluşmak için gün sayıyor.
Şuan Tüm otellerimizde bulabileceğiniz bu eşsiz ve doğal lezzetler 2013 yılından itibaren birçok satış noktasına ulaşacaktır.
 
Şimdiden afiyet olsun.